Jersikas iela 15, Rīga, LV-1003, Latvija
Tālr.: 67078424
Mob. tālrunis: 29447659
Fakss: 67078428
e-pasts:
Visi kontakti

Facebook: Zāļu valsts aģentūra Twitter: Zāļu valsts aģentūra LinkedIn: Zāļu valsts aģentūra Youtube: Zāļu valsts aģentūra

Aptieku karte   Zāļu cenu meklēšana
Reģistrs> Latvijas Zāļu reģistrs>
Latvijas Zāļu reģistrs
print drukāt  

Tiešsaistes meklēšanas forma ir informācijas avots par zālēm, kuras ir iekļautas Latvijas Zāļu reģistrā, kā arī Eiropas Savienībā centralizēti reģistrētām zālēm.

Video "Par zāļu meklēšanu Latvijas Zāļu reģistrā (E-prasmju nedēļa 2017)"

Ievadot meklēšanas laukā zāļu nosaukumu, aktīvo vielu, reģistrācijas apliecības īpašnieku vai ATĶ kodu, atvērsies nākamā lapa, kurā būs informācija par meklētajām zālēm. Norādot papildu meklēšanas parametrus, var precizēt meklēšanas rezultātus.

Noklikšķinot uz atrasto zāļu rindiņas, atradīsiet papildu informāciju par zālēm, zāļu aprakstu, lietošanas instrukciju u.c., kā arī informāciju par produktiem – zāļu stiprumu / koncentrāciju, iepakojumu, zāļu pieejamību un marķējumu, maksimāli pieļaujamo cenu aptiekās.

Informāciju par zāļu pieejamību aģentūra iegūst no zāļu reģistrācijas īpašniekiem, kuri saskaņā ar Ministru kabineta 2007. gada 26. jūnija noteikumu Nr.416 „Zāļu izplatīšanas un kvalitātes kontroles kārtība”153.3. apakšpunktu iesniedz paziņojumu par zāļu faktisko izplatīšanas (tirdzniecības) uzsākšanas datumu Latvijā un par reģistrētām zālēm, kuras pastāvīgi vai uz laiku netiek laistas Latvijas tirgū.

  • Ja zāļu reģistrācijas īpašnieks šādu paziņojumu par savām pārstāvētajām zālēm nav iesniedzis, tad Reģistrā par šo zāļu pieejamību ir redzama atzīme "Nav paziņots".
  • Ja Reģistrā ir redzams, ka zāles “Ir pieejamas”, tas nozīmē, ka zāles ir pieejamas Latvijas tirgum un tās var iegādāties no ražotāja/oficiālā piegādātāja.
  • Ja Reģistrā ir redzams, ka zāles “Nav pieejamas”, tas nozīmē, ka zāles netiek piegādātas Latvijas tirgum un zāļu lieltirgotavas tās nevar iegādāties no ražotāja/oficiālā piegādātāja, bet tas nenozīmē, ka zāles nav vairs nopērkamas aptiekās (līdz krājumu iztirgošanai).

 

Atsevišķas Reģistra informācijas sadaļas vēl tiek papildinātas un pilnveidotas. Tāpēc būtiski uzzināt arī par nepilnībām, kuras saskatāt reģistrā.

Lai abpusējā radošā sadarbībā Zāļu reģistru varētu pilnveidot atbilstoši Jūsu interesēm, lai tas kļūtu par būtisku informācijas avotu un palīgu katra ikdienā, gaidām jūsu ierosinājumus.

 Atvērt meklēšanu Zāļu reģistrā

 Zāļu piegādes pārtraukumi

 Zāļu reģistrs XML formātā

 ATĶ kodu klasifikators

uz augšu

@ZVALatvija
Cistīta ārstēšanai paredzētie dzērveņu ekstraktu saturoši produkti neatbilst medicīnisko ierīču definīcijai. Vairāk: https://t.co/PNiS2ilBM4
22.08.2017 17:01
Aicinām interesentiem š.g. 26.septembrī Eiropas Zāļu aģentūras tīmekļa vietnē vērot tiešraidi - Publiskā apspriede… https://t.co/KOh1Cu87V8
21.08.2017 18:01
Zāļu reģistrācijas aktualitātes Eiropā https://t.co/Q9ifEFdaRi https://t.co/cloq45lGRj
18.08.2017 09:35
Vai Jums ir pieredze e-receptes lietošanā un kādas, Jūsuprāt, ir tās priekšrocības?
Skatīt rezultātu
Aptauju arhīvs

Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 23.08.2017.