Jersikas iela 15, Rīga, LV-1003, Latvija
Tālr.: 67078424
Mob. tālrunis: 29447659
Fakss: 67078428
e-pasts:
Visi kontakti

Facebook: Zāļu valsts aģentūra Twitter: Zāļu valsts aģentūra LinkedIn: Zāļu valsts aģentūra Youtube: Zāļu valsts aģentūra

Aptieku karte   Zāļu cenu meklēšana
Reģistrs> Latvijas Zāļu reģistrs>
Latvijas Zāļu reģistrs
print drukāt  

Tiešsaistes meklēšanas forma ir informācijas avots par zālēm, kuras ir iekļautas Latvijas Zāļu reģistrā, kā arī Eiropas Savienībā centralizēti reģistrētām zālēm.

Ievadot meklēšanas laukā zāļu nosaukumu, aktīvo vielu, reģistrācijas apliecības īpašnieku vai ATĶ kodu, atvērsies nākamā lapa, kurā būs informācija par meklētajām zālēm. Norādot papildu meklēšanas parametrus, var precizēt meklēšanas rezultātus.

Noklikšķinot uz atrasto zāļu rindiņas, atradīsiet papildu informāciju par zālēm, zāļu aprakstu, lietošanas instrukciju u.c., kā arī informāciju par produktiem – zāļu stiprumu / koncentrāciju, iepakojumu, zāļu pieejamību un marķējumu, maksimāli pieļaujamo cenu aptiekās.

Atsevišķas Reģistra informācijas sadaļas vēl tiek papildinātas un pilnveidotas. Tāpēc būtiski uzzināt arī par nepilnībām, kuras saskatāt reģistrā.

Lai abpusējā radošā sadarbībā Zāļu reģistru varētu pilnveidot atbilstoši Jūsu interesēm, lai tas kļūtu par būtisku informācijas avotu un palīgu katra ikdienā, gaidām jūsu ierosinājumus.

 Atvērt meklēšanu Zāļu reģistrā

 Zāļu piegādes pārtraukumi

 Zāļu reģistrs XML formātā

 ATĶ kodu klasifikators

uz augšu

@ZVALatvija
Aicinām piedalīties aptaujā par @ZVALatvija vietni https://t.co/xRS0Z2Q2EI Jūsu viedoklis ir nepieciešms vietnes tu… https://t.co/nEvpSfukUg
26.05.2017 10:20
RT @irLV: Zāļu patēriņš Latvijā pērn audzis teju par desmitdaļu: https://t.co/G9ypFLazXM
25.05.2017 10:15
Jauna @ZVALatvija infografika “Kā patērējām zāles Latvijā pērn?” https://t.co/EVkjfGZZNu
23.05.2017 17:36
Kāpēc, Jūsuprāt, pacientam ir svarīgi zināt - kāda ir zāļu aktīvā viela?
Skatīt rezultātu
Aptauju arhīvs

Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 26.05.2017.