Pārlekt uz galveno saturu

Infografikas

Vāka attēls

Buklets: Atbildes uz jautājumiem par bioloģiskām zālēm

Zāļu valsts aģentūras un Nīderlandes Zāļu novērtēšanas pārvaldes sadarbības rezultātā ir izveidots informatīvais buklets, kurā Jūs varat izlasīt, kas ir bioloģiskās zāles, kādiem nolūkiem tās tiek lietotas un ko sagaidīt, ja, iespējams, nomainīsiet vienas bioloģiskās zāles pret citām.

Skatīt un lejuplādēt bukletu šeit.

Nodrukātus bukleta eksemplārus sagatavojam pēc pieprasījuma! Aicinām pacientu un veselības nozares organizācijas pieteikt...

Aktuālā informācija par vakcīnām pret Covid-19

Informatīvs materiāls par vakcīnām pret Covid-19: uzzini par vakcīnu izstrādes ātrumu, to darbību un biežākajām blakusparādībām

Zāļu valsts aģentūra izstrādājusi informatīvu materiālu, kas satur pierādījumos balstītu un uzticamu informāciju par līdz šim lietošanai apstiprināto Covid-19 vakcīnu darbību un būtiskākajām blakusparādībām.


Informatīvajā materiālā ietverta arī svarīgākā informācija par vakcīnu izstrādi un apstiprināšanu, laika intervālu starp vakcīnas pirmo un otro devu un cita informācija.

 

Ģenēriskas zāles

Jaunums (drukājam pēc pieprasījuma): buklets pacientiem par ģenēriskām zālēm

Zāļu valsts aģentūra sadarbībā ar Nīderlandes Zāļu novērtēšanas pārvaldi (MEB) sagatavojusi informatīvu bukletu, kurā sniegtas atbildes uz pacientu un sabiedrības biežāk uzdotajiem jautājumiem par ģenēriskām jeb patentbrīvām zālēm un to, vai ir droši šīs zāles lietot un vai tās ir tikpat iedarbīgas un kvalitatīvas kā patentētās (oriģinālās) zāles. Lejuplādēt bukletu šeit. Nodrukātus brošūras eksemplārus sagatavojam pēc pieprasījuma! Aicinām...

ZVA tīmekļa vietne

Buklets – noderīga informācija Aģentūras tīmekļa vietnē

Zāļu valsts aģentūras aktuālo un ikdienas darbā noderīgu informāciju ikviens ārsts, farmaceits un veselības aprūpes speciālists ir aicināts gūt Aģentūras tīmekļa vietnē, īpaši – speciālā veselības aprūpes speciālistiem veltītā sadaļā. Plašāks izklāsts un informācija par Aģentūras tīmekļa vietnes iespējām un rīkiem – sagatavotajā informatīvajā bukletā (PDF fails).

Kā vakcīnas darbojas?

Kā vakcīnas darbojas?

"Kā nepārmaksāt par zālēm?" Informācijas veselības aprūpes speciālistiem

Racionāla zāļu izvēle "Kā nepārmaksāt par zālēm?" Informācija veselības aprūpes speciālistiem

Zāļu valsts aģentūra sadarbībā ar biedrību Veselības projekti Latvijai kampaņas “Kā nepārmaksāt par zālēm?” ietvaros, ir sagatavojusi informatīvu bukletu ārstiem “RACIONĀLA ZĀĻU IZVĒLE”, kas sniedz ārstiem vairāk informācijas par ģenērisko zāļu īpašībām, reģistrāciju un lietošanu, tādējādi atbalstot ārstu profesionālās zināšanas.
Kā nepārmaksāt par zālēm? Informācija iedzīvotājiem

Kā nepārmaksāt par zālēm? Informācija iedzīvotājiem

Zāļu valsts aģentūra sadarbībā ar biedrību “Veselības projekti Latvijai” 2017. gada martā un aprīlī īsteno informatīvu kampaņu par iespējām no plašā zāļu klāsta izvēlēties vairākas alternatīvas zāles ar to pašu aktīvo vielu, bet atšķirīgu cenu. Ar informatīvu materiālu palīdzību stāstām, kas ir ģenēriskās jeb patentbrīvās zāles, kādas ir to priekšrocības un vai tām var uzticēties. Bukletu iedzīvotājiem aicinām aplūkot, klikšķinot uz attēla.