Pārlekt uz galveno saturu

Kvalitāte

Zāļu parauga testēšanas pieprasījums

 

Fiziska persona var iesniegt Zāļu valsts aģentūrā (ZVA) zāļu paraugus kvalitātes kontrolei ar nosacījumu, ka tā segs izdevumus, kas saistīti ar zāļu paraugu testēšanu (Ministru kabineta noteikumu Nr. 416 "Zāļu izplatīšanas un kvalitātes kontroles kārtība", 110. un 111. punkts). Zāļu parauga kvalitātes kontrole nozīmē tā atbilstības noteikšanu dokumentācijai, ko farmācijas uzņēmums ir iesniedzis reģistrācijai. Aģentūra var atteikt veikt kvalitātes kontroli gadījumā, ja zāles nav reģistrētas Latvijā vai ja Aģentūras Zāļu ekspertīzes laboratorijai nav nepieciešamā aprīkojuma. Tāpēc pirms paraugu iesniegšanas ir ieteicams ar mums sazināties pa e-pastu: info@zva.gov.lv.

 

Iesniedzamie dokumenti

Iesniedzot zāļu paraugu kvalitātes kontroles pakalpojuma saņemšanai, jāveic priekšapmaksa un jāpievieno:

  • Zāļu paraugu testēšanas pieprasījums;
  • rēķina kopija;
  • kredītiestādes apliecināts maksājuma uzdevums vai ar kredītiestādes internetbankas starpniecību veiktā maksājuma izdruka, kas apliecina priekšapmaksas veikšanu;
  • ZVA kases čeks, ja norēķins veikts ar maksājumu karti.

 

Norēķinu kārtība

Samaksa par šo pakalpojumu noteikta atbilstoši Zāļu valsts aģentūras maksas pakalpojumu cenrādim

Pēc pakalpojuma sniegšanas uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim rēķinu. Veicot rēķina apmaksu, maksājuma mērķī obligāti jānorāda rēķina numurs un datums.

Rekvizīti
Zāļu valsts aģentūra
Jersikas iela 15, Rīga LV-1003
PVN reģ. Nr. LV90001836181
Valsts kases Rīgas norēķinu centrs
LV24TREL9290579005000
BIC TRELLV 22


EDQM apliecinājums par Zāļu valsts aģentūras Zāļu ekspertīzes laboratorijas atbilstību ISO standartam un starptautiskām kvalitātes prasībām (PDF fails)

Elastīgās sfēras saraksts no 2023. gada līdz 2028. gadam pieejams šeit.