Pārlekt uz galveno saturu

ZVA rīko informatīvo semināru reģistrācijas apliecības īpašniekiem 19. jūnijā klātienē un tiešsaistē

20.05.2023.

Aicinām reģistrācijas apliecības īpašniekus piedalīties Zāļu valsts aģentūras (ZVA) informatīvajā seminārā šī gada 19. jūnijā plkst. 13.00 klātienē vai tiešsaistē (Microsoft Teams).

 

Darba kārtībā būs šādi temati:

  1. Jauns farmācijas regulējums Eiropā: ieskats ES vispārējo farmācijas tiesību aktu pārskatīšanā
  2. Zinātniskais padoms un tā saņemšanas iespējas
  3. ZVA ieteikumi reģistrācijas dokumentācijas sagatavošanā: biežāk uzdotie jautājumi
  4. Jauns rīks: Tiešsaistes paziņošanas iespēja par citas valsts tirgum paredzēto zāļu izplatīšanu
  5. Veselības tehnoloģiju novērtēšanas regula
  6. Aktualitātes klīnisko pētījumu jomā

Semināra norises vieta: Zāļu valsts aģentūras Konferenču zāle (2.stāvs), adrese: Jersikas iela 15, Rīga, kā arī klientiem būs iespēja pieslēgties semināram attālināti Microsoft Teams.

Aicinām klientus pieteikties dalībai seminārā līdz š.g. 12. jūnijam, kā arī interesējošos jautājumus par semināra tematiem norādīt šajā anketā. Uz anketā norādīto e-pasta adresi 13. jūnijā nosūtīsim MS Teams saiti tiem, kuri būs norādījuši, ka piedalīsies seminārā attālināti.  

Plānotais semināra ilgums: līdz 2,5h
Dalība seminārā: bez maksas.

Informējam, ka tiks veikts semināra audioieraksts. Šis ieraksts pēc pasākuma tiks publicēts ZVA tīmekļvietnē un Youtube kanālā.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar ZVA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Ditu Okmani, e-pasts, dita.okmane@zva.gov.lv, tālr. 25400181.

Visi interesenti ir laipni aicināti piedalīties seminārā klātienē vai attālināti, tomēr, ņemot vērā ZVA konferenču zāles ietilpību, lūgums pieteikties dalībai seminārā laikus un no viena uzņēmuma aicinām klātienē piedalīties ne vairāk kā diviem dalībniekiem.