Pārlekt uz galveno saturu

Eiropas Zāļu aģentūras preses konferencē 16. decembrī plkst. 12.00 informēs par vakcīnām pret Covid-19

16.12.2022.

Zāļu valsts aģentūra informē, ka šodien, 16. decembrī, plkst. 12.00 Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) rīkos preses konferenci, lai informētu par vakcīnām pret Covid-19 un par zālēm un ārstniecības līdzekļiem citos ar sabiedrības veselības apdraudējumu saistītos gadījumos.

Preses konferencei ikviens varēs sekot līdzi EZA tīmekļvietnē un Youtube kanālā – šeit. Preses konference notiks angļu valodā.

Šādas preses konferences EZA rīko regulāri, lai sniegtu jaunāko informāciju par vakcīnām un citām zālēm, kuras tiek reģistrētas centralizēti uzreiz visā Eiropas Savienībā, tai skaitā arī Latvijā. Šādas zāles ir arī Covid-19 vakcīnas.


Lai mediju pārstāvji varētu piedalīties preses konferencē, jāpiesakās, rakstot uz e-pastu: press@ema.europa.eu. E-pasta pieteikumā jānosūta derīga preses pārstāvja apliecības kopija vai pārstāvētā medija redaktora apliecinājums par Jūsu piederību konkrētajam medijam. Pēc iesūtītās informācijas saņemšanas tiks veikta akreditācija un mediju pārstāvim nosūtīta saite uz preses konferenci.