Pārlekt uz galveno saturu

Iesniegumi un atzinumi par zāļu ārstniecisko un izmaksu efektivitāti – vienotā sarakstā tīmekļa vietnē

18.10.2019.

Lai nodrošinātu ērtāku informācijas pieejamību klientiem, Zāļu valsts aģentūra ir izveidojusi interaktīvu sarakstu, kurā tiek publicēti visi zāļu reģistrācijas apliecības īpašnieku vai to pilnvaroto pārstāvju sniegtie iesniegumi atzinuma saņemšanai par zāļu ārstniecisko un izmaksu efektivitāti, kā arī Aģentūras izsniegtie atzinumi.  Saraksts ir pieejams ŠEIT - Aģentūras tīmekļa vietnes sadaļas “Industrijai > Zāļu reģistrācijas apliecību īpašnieki > Zāļu izmaksu efektivitātes novērtēšana” lejasdaļā.

Iesniegumi un atzinumi sarakstā ir publicēti saskaņā ar to iesniegšanas/izsniegšanas datumiem. Saraksta dati tiek atjaunināti ik dienu. 

izmaksu efektivitāte

 

Atgādinām, ka zāļu reģistrācijas apliecības īpašniekam vai tā pilnvarotajam pārstāvim ir tiesības saņemt Aģentūras atzinumu zāļu vispārīgā nosaukuma (jeb aktīvās vielas) ārstnieciskai un izmaksu efektivitātei šādos gadījumos:
•    zālēm, kuru vispārīgais nosaukums vai vispārīgo nosaukumu kombinācija  nav iekļauta Kompensējamo zāļu sarakstā,
•    kompensācijas nosacījumu pārskatīšanas gadījumā Kompensējamo zāļu sarakstā iekļautām zālēm, ja paredzēta  šo zāļu kompensācija jaunai diagnozei vai pacientu grupai.

Vairāk informācijas par atzinuma saņemšanas kārtību lasiet minētajā tīmekļa vietnes sadaļā.