Pārlekt uz galveno saturu

CTIS saruna īsumā: Kā CTIS iesniegt pārejas pētījumu?

15.02.2024.

Cienījamie kolēģi!

Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) savā CTIS sarunu sērijā ir ieplānojusi pasākumu par pārejas pētījumiem CTIS, kas norisināsies 2024. gada 29. februārī plkst. 17.30-19.00.

Saite uz šo pasākumu pieejama šeit.

 

Pasākuma kopsavilkums

CTIS ir ES Klīnisko pētījumu regulas (Regula (ES) Nr. 536/2014) biznesa rīks, un tas kalpo par kopēju iesniegšanas punktu klīnisko pētījumu atļaušanai un uzraudzībai Eiropas Savienībā (ES) un Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ).

Šī saruna īsumā par CTIS sniedz iespēju sponsoriem apgūt, kā izveidot un iesniegt pārejas etapā esošus pētījumus Klīnisko pētījumu informācijas sistēmā (CTIS). Sponsoriem būs iespēja arī uzdot jautājumus par šo CTIS tematu pirms pasākuma un tā laikā.

Šajā pasākumā var piedalīties visas sponsoru organizācijas, tostarp farmācijas uzņēmumi, pētījumu līguma organizācijas, maza un vidēja izmēra uzņēmumi un akadēmiskās organizācijas. EZA neizsniegs pasākuma dalībniekiem sertifikātus par dalību šajā pasākumā.

Lai labāk sagatavotos šim pasākumam, sponsori tiek aicināti iepazīties ar CTIS mācību un atbalsta materiāliem, tostarp ar CTIS sponsoru rokasgrāmatu un tiešsaistes moduļu apmācību programmu, īpašu uzmanību pievēršot 23. modulim (Pārejas etapa pētījumi).

Tiks nodrošināta šī pasākuma tiešraide, un personām, kuras vēlas sekot pasākuma tiešraidei EZA tīmekļa vietnē, nav nepieciešama iepriekšēja reģistrācija.

Pēc pasākuma būs pieejams tā video ieraksts. Video ieraksta apstrāde un publicēšana parasti aizņem līdz 60 dienām. Lai saņemtu jaunāko informāciju par CTIS pasākumu video ierakstiem, abonējiet EZA klīnisko pētījumu jaunumu saņemšanu Clinical Trials Information System (CTIS) newsflash.

 

Dalība pasākumā, izmantojot Slido

Pasākuma organizatori aicina dalībniekus pirms šī tiešsaistes semināra iesniegt jautājumus par sponsoru gatavību (izmantojiet kodu #bt29feb). Paneļa diskusijas laikā lektori sniegs atbildes uz populārākajiem iepriekš iesniegtajiem jautājumiem. Lūdzu, iesniedziet savus jautājumu līdz 2024. gada 21. februāra plkst. 12.00.