Pārlekt uz galveno saturu

Aktuāla informācija par gripas vakcīnu pieejamību zāļu lieltirgotavās

07.01.2019.

 

Informējam, ka 2019. gada 7. janvārī zāļu lieltirgotavās kopā ir pieejami 16 035  iepakojumi pretgripas vakcīnu "Influvac suspensija injekcijām" (reģ.Nr. 05-0097).
Atbilstoši Ministru kabineta 2007.gada 26.jūnija noteikumu Nr.416 ”Zāļu izplatīšanas un kvalitātes kontroles kārtība” 17.1. apakšpunktam zāļu lieltirgotavas nodrošina savā tīmekļa vietnē sabiedrībai viegli pieejamu informāciju par izplatāmām zālēm un to cenām.
Saskaņā ar mūsu rīcībā esošo un zāļu lieltirgotavu tīmekļa vietnēs pieejamo informāciju,  vakcīna ir pieejama lieltirgotavās:
- AS “Recipe Plus”,
- SIA “Oribalt Rīga”,
- SIA “Euroaptieka”.


Atgādinām, ka vakcīnu skaits katru dienu ir mainīgs un zāļu lieltirgotavas nav tiesīgas izplatīt pretgripas vakcīnas pacientiem. Pacienti zāles var iegādāties tikai un vienīgi aptiekās, konsultējoties ar ārstu vai farmaceitu.


Saskaņā ar reģistrācijas apliecības īpašnieka Sanofi Pasteur ZVA sniegto informāciju, pretgripas vakcīna "VaxigripTetra suspensija injekcijām pilnšļircē" (reģ.Nr. 16-0141) šajā sezonā vairumtirdzniecībā vairs nebūs pieejama. Sīkāku informāciju  varētu sniegt reģistrācijas apliecības īpašnieka Sanofi Pasteur pārstāvis Latvijā (tel: 67 332451,  e-pasta adrese: liga.gulbe@sanofipasteur.com).