Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām piedalīties seminārā par aktualitātēm narkotisko, psihotropo vielu un prekursoru apritē un zāļu starptautiskā nepatentētā nosaukuma parakstīšanā

08.01.2020.

Papildināts 20.01.2020.: Reģistrācija ir slēgta. Gaidīsim seminārā visus dalībniekus, kuri jau ir reģistrējušies!

 

Šī gada 6. februārī plkst. 14.00 Zāļu valsts aģentūrā notiks seminārs par aktualitātēm narkotisko, psihotropo vielu un prekursoru apritē un uzraudzībā Latvijā un par jaunu prasību – zāļu starptautiskā nepatentētā nosaukuma (SNN) norādīšanu kompensējamo zāļu receptēs no šī gada 1. aprīļa, lai nodrošinātu pacientu līdzmaksājumu samazināšanu. Aicinām dalībai seminārā pieteikties farmaceitus (atbildīgās amatpersonas aptiekās, lieltirgotavās un ražošanas uzņēmumos).


Semināra darba kārtībā būs šādi temati:

  • Normatīvie akti, kas regulē narkotisko, psihotropo vielu un prekursoru apriti Latvijā.
  • Narkotisko, psihotropo vielu un prekursoru aprites uzraudzība. Kontrolējošo institūciju loma.
  • Atbildīgo amatpersonu pienākumi un atbildība. Biežāk pieļautās kļūdas.
  • Jauna prasība – SNN izrakstīšana kompensējamo zāļu receptēs no 2020. gada 1. aprīļa: nozīmība un ieguvumi pacienta līdzmaksājumu samazināšanai.

Zāļu valsts aģentūra izsniegs apliecinājumu par dalību seminārā.  Tālākizglītības punktu saņemšanai Latvijas Farmaceitu biedrībā 15 dienu laikā jāiesniedz individuāls pieteikums.

Pieteikšanās dalībai seminārā - sūtot dalībnieka vārdu, uzvārdu un pārstāvētā uzņēmuma nosaukumu uz e-pastu: dita.okmane@zva.gov.lv.

Semināra norises vieta: Zāļu valsts aģentūras konferenču zāle (2. stāvs), Jersikas iela 15, Rīga.

Plānotais semināra ilgums: 2 stundas.

Dalība seminārā: bez maksas.

Lai sniegtu informāciju par seminārā aplūkotajiem tematiem dalībniekiem, kuri šo semināru neapmeklēs, tiks veikts audioieraksts. Šis audioieraksts var tikt publicēts Aģentūras tīmekļa vietnē un kanālā Youtube.