Pārlekt uz galveno saturu

Ārstniecībā izmantojamo medicīnisko tehnoloģijas datu bāze

Ārstniecībā izmantojamo medicīnisko tehnoloģiju datu bāzē tiek reģistrētas metodes un medicīniskās ierīces, ko izmanto ārstniecībā. Veselības aprūpes speciālistiem datu bāze ir pieejama Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnes sadaļā "Medicīniskās tehnoloģijas > Ārstniecībā izmantojamo medicīnisko tehnoloģiju datu bāze". Plānots, ka tuvākajā laikā datu bāze tiks pārvietota uz šo Aģentūras tīmekļa vietnes sadaļu.

 

Izņēmums: Ārstniecībā izmantojamo medicīnisko tehnoloģiju datu bāzē netiek reģistrētas medicīniskās tehnoloģijas, kuras:

  • apraksta zāles, kuras lieto atbilstoši zāļu lietošanas instrukcijā norādītajam lietošanas veidam un apstiprina saskaņā ar normatīvajiem aktiem par zāļu reģistrēšanu;
  • apraksta medicīniskās ierīces, kuras lieto atbilstoši lietošanas instrukcijā norādītajam lietošanas veidam un apstiprina saskaņā ar normatīvajiem aktiem par medicīnisko ierīču reģistrēšanu.

 

Tiesības sniegt dokumentus medicīnisko tehnoloģiju apstiprināšanai ir ārstniecības iestādēm vai ārstniecības personu profesionālajām asociācijām. Vairāk informācijas par iesniegumu medicīnisko tehnoloģiju apstiprināšanai lasiet tīmekļa vietnes sadaļā "Veselības aprūpes speciālistiem un iestādēm > Medicīniskās tehnoloģijas".