Jersikas iela 15, Rīga, LV-1003, Latvija
Tālr.: 67078424
Mob. tālrunis: 29447659
Fakss: 67078428
e-pasts:
Visi kontakti

Facebook: Zāļu valsts aģentūra Twitter: Zāļu valsts aģentūra LinkedIn: Zāļu valsts aģentūra Youtube: Zāļu valsts aģentūra

Aptieku karte   Zāļu cenu meklēšana
Reģistrs > Latvijas Zāļu reģistrs > Latvijas Zāļu reģistrs XML formātā
Latvijas Zāļu reģistrs XML formātā
print drukāt  

Zāļu reģistra elektroniskā versija XML formātā ir dati par zālēm, kuras iekļautas Latvijas Republikas Zāļu reģistrā, kā arī Eiropas Savienībā centralizēti reģistrētām un paralēli importētām zālēm. Tas ietver zāļu nosaukumus, zāļu formas, aktīvo vielu starptautiskos nosaukumus, stiprumu/koncentrāciju, anatomiski terapeitiski ķīmiskās klasifikācijas (ATĶ) kodus, zāļu reģistrācijas numurus, izsniegšanas kārtību un reģistrācijas apliecību īpašnieku nosaukumus.

No 2016. gada marta jebkuram interesentam Zāļu valsts aģentūras tīmekļa vietnē ir iespēja lejuplādēt Zāļu reģistra publisko informāciju strukturētā veidā XML formātā.

       LR Zāļu reģistra produktu saraksta lauki

Zāļu reģistra publiskās informācijas datu izmantošanas kārtība

  1. Zāļu valsts aģentūra nodrošina lietotājiem bezmaksas pieeju Latvijas Republikas Zāļu reģistra elektroniskās versijas datiem XML formātā un regulāri (ne retāk kā reizi nedēļā) veic datu atjaunināšanu Zāļu reģistra datu bāzē (uztur aktuālu informāciju).
  2. Lietotājs apņemas datus, kas iegūti no Zāļu reģistra, izmantot tikai tiesiskiem mērķiem un savas darbības nodrošināšanai (juridiskām personām).
  3. Zāļu valsts aģentūra neuzņemas atbildību par darbībām, kuras lietotājs veic, pamatojoties uz saņemtajiem datiem no Zāļu reģistra XML formātā.
  4. Lietotājs apzinās, ka Zāļu reģistra elektroniskās versijas datiem ir tikai informatīvs raksturs un datu publicēšanas datums norāda uz Zāļu reģistra datu situāciju aktualizēšanas brīdī.
  5. Zāļu valsts aģentūra neuzņemas atbildību par secinājumiem un/vai darbībām, ko lietotājs izdara, balstoties uz saņemtajiem datiem.
  6. Klients ir informēts, ka Zāļu reģistra aktuālie dati ir apskatāmi šajā saitē: https://www.zva.gov.lv/zalu-registrs/
Dati atjaunoti 22.05.2018.

uz augšu

@ZVALatvija
RT @EMA_News: At its May meeting, our #Pharmacovigilance Committee concluded two referrals, maintained recommendation on HES solutions for…
20.05.2018 23:14
RT @VMNVD: 7.jūnijā RSU norisināsies starptautiska konference par pacientu drošību un pakalpojumu kvalitāti Latvijā, piedaloties vietējiem…
20.05.2018 23:12
Subgroup of common visual reminder (boxed warning and pictogram) to warn patient about teratogenic or foetotoxic e… https://t.co/3EhN6MeBwx
18.05.2018 15:34
Kas liecina par negadījumu ar medicīnisko ierīci?
Skatīt rezultātu
Aptauju arhīvs

Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 22.05.2018.